Blog

23 maja, 2023
Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie z niskim indeksem glikemicznym
Dieta o niskim indeksie glikemicznym (IG) to jedna z popularnych diet, która skupia się na unikaniu pokarmów o wysokim indeksie glikemicznym. IG to miara, która określa, jak szybko po spożyciu pokarmu wzrasta poziom cukru we krwi. W diecie o niskim IG składniki spożywcze z indeksem glikemicznym niższym niż 55 są preferowane, co ma na celu utrzymać stały poziom cukru we krwi oraz wpłynąć korzystnie na zdrowie.
26 kwietnia, 2023
Oferta lunchowa – zamawiaj zdrowe posiłki do pracy!
Dieta pudełkowa to coraz popularniejsze rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo odżywiać się w pracy. Dzięki ofercie lunchowej w postaci posiłków dostarczanych do biura można zapomnieć o jedzeniu w fast foodach. Jednym z dostawców takiej diety jest firma Light Catering, oferująca swoim klientom wybór z różnych planów żywieniowych.
26 kwietnia, 2023
Oferta lunchowa – wybierz dietę pudełkową do biura
Zdrowe odżywianie jest coraz bardziej popularne wśród osób dbających o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Jednak często brak czasu na gotowanie oraz wyjścia do restauracji czy fast foodów sprawia, że trudno jest zachować zdrową dietę w trakcie pracy. Na szczęście istnieje wiele firm oferujących diety pudełkowe, które można zamówić posiłki cateringowe i zabrać je z sobą do biura. Jedną z takich firm jest Light Catering, która oferuje szeroki wybór diet pudełkowych.
24 stycznia, 2023
Nowy sposób zrzucania wagi – Dieta IF Intermittent Fasting!
Pewnie nie pierwszy raz szukasz rozwiązania dla swojej nadwagi? Tak wiele osób nie może sobie poradzić z wprowadzeniem stosownej diety, którą będzie w stanie utrzymać i która przyniesie wymierne wyniki. Kiedy więc widzisz nową dietę, zastanawiasz się, czy może wreszcie przy tej dasz radę wytrzymać? Przeczytaj koniecznie!

Najnowsze wpisy

Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie z niskim indeksem glikemicznym