Dieta pudełkowa – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

25 sierpnia, 2022
Dieta pudełkowa – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Catering dietetyczny z dostawą już od dawna nie jest opcją dla wybranych. Tzw. pudełka stały się popularnym rozwiązaniem, które pozwala osiągać wymarzone efekty sylwetkowe, poprawiać stan zdrowia, uczyć się zdrowych nawyków i oszczędzać czas. Kto najczęściej decyduje się na dietę pudełkową z dostawą?


Catering dietetyczny – dla kogo jest przeznaczony?


Z naszego doświadczenia wynika, że motywacje klientów są bardzo różnorodne. Najczęściej powodem do rozpoczęcia diety pudełkowej jest któryś z poniższych czynników:  • Efekty jo-jo po podejmowanych samodzielnych dietach.


Z pozoru wydaje się, że odchudzanie to nic trudnego. Jednak w praktyce albo nie potrafimy wytrwać na dłuższą metę przy narzuconych sobie zasadach albo też podejmujemy zbyt restrykcyjną dietę, po której od razu rzucamy się na słodycze i wysokokaloryczne posiłki. W obu przypadkach efekt jo-jo jest nieunikniony. Dobra dieta pudełkowa pozwala natomiast zredukować wagę w zdrowy sposób, a do tego z łatwością utrzymać uzyskane efekty. Przygotowywane przez nas posiłki są zbilansowane i różnorodne. Nie brakuje w nich również słodkich, zdrowych smakołyków, co sprawia, że nawet podczas odchudzania, możemy czerpać z jedzenia pełną przyjemność.  • Brak czasu na zadbanie o dietę.


Praca, rodzina, obowiązki, pasje, opieka nad domem… Gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na planowanie posiłków, liczenie kalorii, zakupy i gotowanie? Catering dietetyczny to ogromna oszczędność czasu dla wszystkich zapracowanych i zabieganych. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać interesującą cię dietę i kaloryczność. My dbamy o wartości odżywcze, smak oraz jakość posiłków i dostarczamy je prosto do twoich drzwi.  • Zadbanie o stan zdrowia.


Odżywianie jest podstawą zdrowia. Cieszymy się, że coraz więcej osób zyskuje tę świadomość. Wybierając nasze diety, macie pewność, że Wasz jadłospis jest bogaty w wartościowe, odżywcze posiłki, dostarczające odpowiednich ilości witamin i minerałów. Właściwie dobrana dieta pudełkowa pozwala skutecznie radzić sobie z objawami chorób autoimmunologicznych, nietolerancją glutenu czy laktozy, insulinoopornością, cukrzycą czy innymi problemami natury zdrowotnej. Bardzo ważne jest dla nas, aby zdrowe odżywianie było dla naszych klientów czystą przyjemnością. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda z diet była nie tylko odżywcza, ale także dostarczała wam wiele przyjemności i radości z jedzenia. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się o tym przekonać, możecie zamówić wybrany plan żywieniowy na naszej stronie w zakładce “Diety”.

Najnowsze wpisy

Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie z niskim indeksem glikemicznym

Szukaj po tagach

aktywność fizyczna
apetyt
białko
błonnik
catering dietetyczny
ciekawostki dietetyczne
cukier
detoks