Ile kosztuje catering dietetyczny?

25 sierpnia, 2022
Ile kosztuje catering dietetyczny?

Jeśli pragniemy się zdrowo odżywiać, ale ciężko jest nam znaleźć czas na gotowanie i zakupy, znakomitą opcją jest skorzystanie z oferty cateringu dietetycznego. Dlaczego catering dietetyczny zyskuje coraz bardziej na popularności? Dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem również dla osób, które zamierzają pozbyć się nadprogramowych kilogramów, nie lubią gotować lub po prostu nie potrafią odnaleźć się w kuchni. Osoby borykające się z różnorodnymi alergiami pokarmowego wolą wybrać się do dietetyka i skorzystać z opisywanej diety, dzięki której dania będą pełnowartościowe a organizm będzie mógł otrzymać wszelkie witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Catering dietetyczny jest w stanie nam pomóc w zaoszczędzeniu czasu, realizacji wyznaczonego celu i poprawie nawyków żywieniowych.


Czym jest catering dietetyczny?


Dla wielu osób, catering dietetyczny kojarzy się z możliwością zamawiania jedzenia na uroczyste wydarzenia. W rzeczywistości, catering dietetyczny jest czymś zupełnie innym. To usługa, która jest skierowana przede wszystkim do osób prywatnych. Każdy z nas ma możliwość wyboru idealnej diety, spośród kilkunastu różnych opcji. Możemy zdecydować się na to, ile posiłków chcemy jeść każdego dnia, a także ile potraw będziemy otrzymywać tygodniowo. Jeśli mamy kłopot z wybraniem konkretnej diety, istnieje możliwość konsultacji z dietetykiem, który z całą pewnością dobierze dla nas odpowiedni jadłospis. Oferowane diety, przeznaczone są również dla osób zmagających się z alergiami pokarmowymi. Dieta pudełkowa to naprawdę świetna alternatywa dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na wcześniejsze przygotowywanie posiłków na cały dzień. Korzystając z oferty cateringu dietetycznego, podajemy adres pod który mają być dostarczane posiłki. Pudełka z przygotowanymi daniami lądują pod naszymi drzwiami o określonej porze. Możemy liczyć na dania przygotowane ze świeżych produktów spożywczych, pełnowartościowy jadłospis, różnorodność smakową i nowości, które zdecydowanie nas zaskoczą. Dzięki temu będziemy usatysfakcjonowani i zadowoleni, a efekty które pragniemy osiągnąć będą dla nas na wyciągnięcie ręki.


Ile kosztuje catering dietetyczny?


Koszt cateringu dietetycznego uzależniony jest od kilku czynników. W pierwszej kolejności musimy określić czas trwania umowy. Im dłużej będzie ona trwać, tym mniej zapłacimy za skorzystanie z usługi. Na cenę zestawu, ma również wpływ rodzaj diety i jej kaloryczność. Decydując się na plan dostosowany do naszych potrzeb, system danej firmy cateringowej sam dokona wszelkich obliczeń. Zamówienia możemy składać online, wypełniając poszczególne tabele niezbędnymi informacjami. Korzystając z oferty cateringu dietetycznego, mamy możliwość nie tylko wybrania okresu trwania diety pudełkowej i kaloryczności wybranego jadłospisu, ale także możemy wykluczyć z menu poszczególne składniki. Catering dietetyczny - Light Catering jest firmą, która oferuje zbilansowane i zdrowe diety w naprawdę atrakcyjnych cenach. Warto wiedzieć, że zamawiając dietę na więcej niż 14 dni, możemy odebrać rabat. W przypadku, gdy nie jesteśmy do końca przekonani do diety pudełkowej, możemy zamówić próbny zestaw już od 40,00 zł. Dzięki temu, będziemy mogli przetestować smak i jakość dań, przygotowywanych przez Light Catering. Każdemu klientowi przysługuje możliwość jednorazowego zamówienia zestawu próbnego dla wybranej diety. Postawmy na lekkość gotowanych potraw i na zdrowie, które zdecydowanie zyska dzięki zbilansowanym potrawom.

Najnowsze wpisy

Wszystko, co musisz wiedzieć o diecie z niskim indeksem glikemicznym

Szukaj po tagach

aktywność fizyczna
apetyt
białko
błonnik
catering dietetyczny
ciekawostki dietetyczne
cukier
detoks