Catering dietetyczny Częstochowa

Light Catering jest firmą cateringową, która zajmuje się przygotowywaniem diet pudełkowych, a także dostarczaniem ich pod wybrany przez klienta adres. Jedną z naszych największych zalet jest to, że dbamy o to, by posiłki składały się z wysokiej jakości produktów. Stawiamy na świeże i pełnowartościowe składniki.

Już teraz możesz zamówić dietę pudełkową w Częstochowie, to bardzo dobra informacja dla mieszkańców tego miasta. Dzięki diecie pudełkowej nie będziesz spędzać już wielu godzin na gotowaniu i zmywaniu naczyń. Zyskasz więcej czasu dla siebie!

Działamy na terenie Częstochowy. Obsługujemy również klientów z wielu innych miast polskich.

 

Dieta z dostawą w Częstochowie

Naszą dietę pudełkową dostarczamy całkowicie za darmo do wszystkich mieszkańców Częstochowy. W okolicach miasta dostawa jest możliwa za dopłatą:

Pierwsza strefa (żółty kolor) dopłata 5 zł

Sprawdź, czy rejon, w którym mieszkasz znajduje się na naszej mapie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Poniżej znajduje się nasza mapa dostaw cateringu dietetycznego w Częstochowie i jej okolicach:

 

Zamów zestaw próbny diety pudełkowej

Nie karzemy Ci wierzyć nam na słowo. Zamów już dziś zestaw próbny, by przekonać się, czy nasze słowa i zapewnienia są wiarygodne. Próbny zestaw kosztuje jedynie 40 złotych, a dzięki niemu zapoznasz się z naszymi możliwościami i sprawdzisz, czy jesteśmy godni zaufania. Każdemu klientowi przysługuje tylko jeden zestaw próbny. Mamy nadzieję, że dzięki niemu przekonasz się do nas i zdecydujesz się zostać z nami na dłużej.

Poznaj plany dietetyczne i wybierz najlepszy dla siebie

Jako firma cateringowa doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient ma inne oczekiwania i potrzeby. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się różnorodne diety pudełkowe. Różnorodność naszej oferty sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć u nas coś idealnego dla siebie. Zamów już dziś zestaw próbny i przekonaj się, czy jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Catering keto w Częstochowie

Dla osób, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów, polecamy dietę Keto. To program dietetyczny, który ma za zdanie wprowadzić organizm człowieka w stan ketozy. To oznacza, że energia i jej zapasy będą pochodziły głównie z tłuszczu i tkanki tłuszczowej. W tej diecie tłuszcze stanowią około 60-80% zapotrzebowania kalorycznego.

Detox sokowy Częstochowa

Organizm człowieka narażony jest na niekorzystny wpływ toksyn. Wysoki poziom toksyn w organizmie może doprowadzić do złego samopoczucia, bólu głowy, bólu brzucha, a także trądziku i problemów z nadwagą. Doskonałą propozycją jest dieta sokowa, która oczyszcza i wspomaga wydalanie toksyn z organizmu.

Żyj bez laktozy i glutenu

aktoza i gluten to składniki, które w przypadku nietolerancji pokarmowej mają negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Powodują one biegunki, zaparcia, wymioty i bóle brzucha. Mieszkańcy Częstochowy, którzy chcą pozbyć się laktozy i glutenu ze swojego codziennego jadłospisu, mogą spać spokojnie. W naszej ofercie znajduje się plan dietetyczny zakładający wykluczenie tych dwóch składników z codziennego jadłospisu.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

W naszej ofercie znajdują się dwie wersje diety dla wegetarian. Pierwszy wariant jest z rybami, drugi bez mięsa rybnego. Wybierz dla siebie dietę pudełkową, która jest w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.

Catering dietetyczny dla wegetarian

W naszej ofercie znajdują się dwie wersje diety dla wegetarian. Pierwszy wariant jest z rybami, drugi bez mięsa rybnego. Wybierz dla siebie dietę pudełkową, która jest w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.

Paleo oraz Samuraj

Catering dietetyczny, który oferujemy składa się również w wyjątkowych diet. To między innymi dieta Paleo oraz Samuraj. Składają się z naturalnych składników i wykluczają z menu potrawy wysoko przetworzone.