Dieta Light na co dzień

Cena: od 50.40 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 72.00 zł

Zbilansowana zdrowa dieta w znakomitej cenie.

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1000 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta Light na co dzień

Na czym polega dieta Light na co dzień?


 


Dieta Light na co dzień, podobnie jak kuchnia śródziemnomorska, opiera się na prostych zasadach.


Przygotowywane przez nas posiłki nie zawierają przetworzonej żywności oraz czerwonego mięsa, są zaś bogate w dużą ilość ryb, chude mięso, rozmaite warzywa, owoce oraz nisko-tłuszczowe produkty mleczne.


Dbając o różnorodność potraw jesteśmy otwarci także na inne rejony świata.


Do przyrządzania dań wybieramy wyłącznie składniki najwyższej jakości i świeżości. Staramy się, by możliwie jak najwięcej warzyw, owoców, czy też mięsa pochodziło od lokalnych dostawców.


Light na co dzień, tak samo jak dieta śródziemnomorska, jest bogata w błonnik pokarmowy, zdrowe kwasy tłuszczowe oraz witaminy i przeciwutleniacze.


Udowodniono, że połączenie tych składników działa prozdrowotnie, dlatego tego typu dieta uchodzi ona za najkorzystniejszą w zdrowym odżywianiu. Jest przy tym bardzo smaczna, urozmaicona i mało restrykcyjna, dlatego też łatwo jej przestrzegać.

Calories icon Kalorie 1000 - 2200 kcal
Protein icon Białko 15-20%
Fat icon Tłuszcze 30-35%
Carbohydrates icon Węglowodany 45-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Sobota 02.12.2023
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Co daje dieta pudełkowa Light na co dzień?

 

Ponieważ dieta Light na co dzień jest zbliżona do kuchni śródziemnomorskiej, opiera się na żywności mającej właściwości przeciwzapalne. Specjaliści twierdzą, że odżywianie się tego typu produktami w dużym stopniu zapobiega chorobom serca, zawałom oraz cukrzycy typu 2.

I chociaż nie jest typowo odchudzająca dieta, to jednak w połączeniu z aktywnością fizyczną pozwala szybko zrzucić zbędne kilogramy. Stosując ją można więc zdrowo schudnąć.

Dieta Light na co dzień przygotowywana jest z myślą o dorosłych osobach, które nie zmagają się z żadnymi poważnymi schorzeniami, wymagającymi indywidualnego podejścia dietetycznego.

 

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Light na co dzień?

 

Polecamy ją wszystkim osobom, które chciałyby pozbyć się zbędnych kilogramów i nie tylko.

Ta dieta jest popularna również wśród osób, które są zadowolone ze swojej wagi i chciałyby ją utrzymać na tym samym poziomie, a jednocześnie zdrowo się odżywiać.

Dobranie właściwej diety w zależności od potrzeb i aktywności fizycznej daje wielką szansę na osiągnięcie wyznaczonego sobie celu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl