Detox sokowy

Cena: od 84.00 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 120.00 zł

Detox sokowy to jedna z najpopularniejszych metod odtruwania i oczyszczania organizmu.

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1500 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Detox sokowy

Pozbądź się groźnych toksyn ze swojego organizmu.


 


Detoks sokami to niezwykle skuteczna metoda, dzięki której pozbędziemy się szkodliwych dla funkcjonowania organizmu toksyn. Jeśli tylko uzbroimy się w cierpliwość i będziemy trzymać się diety sokowej, efekty będą oszałamiające.


Dieta opierająca się na sokach i koktajlach owocowo-warzywnych pomaga w zminimalizowaniu wszelkich problemów ze strony układu trawienia, polepsza ogólne samopoczucie, sprzyja poprawie sylwetki, a także dodaje energii. Decydując się na oczyszczenie organizmu poprzez wprowadzenie do codziennego jadłospisu detoksu sokowego, musimy zrezygnować ze spożywania normalnych posiłków, aby zastąpić je produktami owocowo-warzywnymi.


Detox sokowy to ogromna dawka różnorodnych witamin i minerałów. Organizm człowieka pełny jest szkodliwych produktów przemiany materii. To groźne toksyny i substancje, które gromadzą się w naszym organizmie przez dłuższy okres. Istnieje jednak sposób (dieta sokowa), która pozwala nie tylko oczyścić ciało, ale też uzupełnić niedobór witamin i wielu składników mineralnych.


Detoks sokowy może też idealnie pełnić rolę wspomagająca w diecie odchudzającej. Co powodują w organizmie toksyny? Efektem ich obecności są m.in. zmiany skórne, cienie pod oczami czy złe samopoczucie. Nagromadzenie dużej ilości toksyn skutkuje obniżeniem nastroju i wieloma niekorzystnymi zmianami w wyglądzie zewnętrznym. Detoks sokowy bez trudu zresetuje nasz organizm. Pomoże w walce z niechcianymi kilogramami, stresem i zmęczeniem oraz problemami skórnymi i osłabieniem.

Calories icon Kalorie 1500 - 1500 kcal
Protein icon Białko 2-5%
Fat icon Tłuszcze 5-10%
Carbohydrates icon Węglowodany 60-65%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Sobota 02.12.2023
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Dieta sokowa. Skuteczne odtruwanie organizmu i jego zasady Istnieje na pewno wiele różnych diet, dzięki którym można skutecznie przeprowadzić odtruwanie organizmu.

Jedną z nich jest właśnie dieta sokowa (detoks sokowy), czyli dieta polegająca na spożywaniu soków warzywnych.

Można również przygotowywać soki owocowe lub warzywno-owocowe. Detoks sokowy wspomaga proces detoksykacji organizmu. Nasza dieta opiera się na sokach i koktajlach owocowo-warzywnych. Pomaga w zminimalizowaniu wszelkich problemów ze strony układu trawienia, polepsza ogólne samopoczucie, sprzyja poprawie sylwetki, a także dodaje energii.

Decydując się na oczyszczenie organizmu poprzez wprowadzenie do codziennego jadłospisu detoksu sokowego, musimy zrezygnować ze spożywania normalnych posiłków, aby zastąpić je produktami owocowo-warzywnymi. Detox sokowy to ogromna dawka różnorodnych witamin i minerałów. Detoksykacja organizmu sokami. O czym trzeba pamiętać?

Czas trwania diety sokowej to od 3 do 5 dni. Należy regularnie spożywać koktajle o stałych porach, w ilości od 5 do 6 dziennie. Dodatkowo każdego dnia należy wypijać na czczo szklankę wody z cytryną. Bardzo istotne jest też picie dużej ilości wody. W ciągu dnia należy spożyć jej od 2 do 3 litrów.

W trakcie diety sokowej zalecamy też pić zieloną herbatę oraz ziołowe napary. Ostatni posiłek należy spożyć maksymalnie 2 godziny przed snem. Konieczne będzie też wyeliminowanie kawy i alkoholu na czas stosowania diety.

 

Dietę sokową możesz stosować nie częściej niż raz na kwartał. Podczas detoksu sokowego nie powinno się spożywać żadnych pokarmów stałych. Na kilka dni przed rozpoczęciem stosowania diety sokowej należy całkowicie wyeliminować z jadłospisu przetworzone jedzenie, fast foody, cukier i alkohol. Do codziennego jadłospisu warto włączyć jak największą ilość owoców i warzyw.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl