Dieta Sirt Etap I

Cena: od 56.00 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 80.00 zł

Jedną z najmodniejszych metod odchudzania jest dieta Sirt.

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1200 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta Sirt Etap I

Cała dieta Sirt podzielona jest na etapy, w których schemat żywienia wygląda nieco odmiennie. – Pierwszy etap trwa 3 dni i bazuje początkowo na spożywaniu 1000 kcal w ciągu dnia. Jadłospis opiera się na 3 koktajlach .


Dodatkowo, w pierwszym etapie należy zjeść 1 stały posiłek. – Drugi etap trwa od 4-7, kaloryczność naszej diety rośnie do 1500 kcal dziennie. Różnica tkwi w tym, że liczba koktajli zmniejsza się do 2 porcji, ale za to pojawiają się 2 stałe posiłki. Etap drugi ma na celu spożywanie większej ilości kalorii, co pozwoli na uniknięcie efektu jo-jo. – Trzeci etap opiera się na wprowadzeniu zasad zdrowego odżywiania w postaci stałego modelu żywieniowego. Nie ma tutaj ograniczeń kalorycznych, jednak należy spożywać jak najwięcej składników z listy sirtuinowych produktów, a także pić jeden koktajl każdego dnia. Koktajle i stałe posiłki, składają się ze składników, które nasilają działanie sirtuin, a więc grupy białek, które wpływają na nasze zdrowie.


Jeśli wprowadzimy ograniczenia kaloryczne, to zostanie aktywowane działanie sirtuin, wspierając tym samym ich funkcjonowanie. Sirtuiny odgrywają niezwykle ważną rolę w stresie oksydacyjnym, stanach zapalnych, a także w starzeniu. Aktywacja sirtuin może pomóc w chorobach metabolicznych, jak cukrzyca typu 2, otyłość oraz w chorobach neurodegeneracyjnych, a więc chorobie Alzheimera i chorobie Parkinsona.

Calories icon Kalorie 1200 - 1200 kcal
Protein icon Białko 15-18%
Fat icon Tłuszcze 20-25%
Carbohydrates icon Węglowodany 45-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Wtorek 16.07.2024
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Dieta Sirt nie jest tylko i wyłącznie dietą odchudzającą, ale przede wszystkim jest sposobem odżywiania, który warto stosować przez całe życie.

 

Na diecie pudełkowej Sirt, pozbędziesz się nie tylko nadprogramowych kilogramów, ale także przyspieszysz spalanie tłuszczu i spowolnisz procesy starzenia na poziomie komórkowym. Sirtuiny pozytywnie wpływają na metabolizm, na aktywność hormonów tarczycy, regulują poziom glukozy i insuliny w organizmie, dezaktywują wolne rodniki oraz biorą udział w procesach naprawczych uszkodzonego materiału genetycznego.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Sirt?

Dieta Sirt polecana jest wszystkim osobom, które chciałyby pozbyć się nadprogramowych kilogramów i poprawić stan swojego zdrowia. W porównaniu z innymi dietami, dieta Sirt nie cechuje się dużymi restrykcjami. Wyzwaniem może się okazać pierwszy etap, który sprawdzi naszą silną wolę i z całą pewnością zadowoli utratą pierwszych kilogramów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl