Dieta Antycellulitowa

Cena: od 51.10 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 73.00 zł

Opracowana przez nas dieta antycellulitowa

to propozycja dla wszystkich zmagających się ze skórką pomarańczową.

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1000 Kcal

 

 

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta Antycellulitowa

Dieta antycellulitowa oparta o składniki, które przywracają równowagę wodno-mineralną w organizmie i nie dopuszczają do zatrzymywania wody w tkankach.


Są pozbawione nadmiaru soli, która może przyczyniać się do powstawania tzw. cellulitu wodnego. Ponadto skomponowane przez naszych specjalistów posiłki są bogate w produkty uszczelniające naczynia krwionośne i wspierające powstawanie kolagenu.


Zadbaliśmy o to, by dieta była pozbawiona składników, mogących pogłębiać problem cellulitu, takich jak biały cukier oraz tłuszcze utwardzane.


Smaczna i odżywcza dieta antycellulitowa jest dostępna w różnych wariantach kalorycznych – od 1000 do 1800 kcal. Dzięki niej możecie nie tylko zredukować niechcianą skórkę pomarańczową, ale także pozbyć się nadprogramowych kilogramów.


 


Dieta antycellulitowa – jakie produkty zawiera?


 


Cellulit to silny przeciwnik, dlatego jadłospis naszej diety został oparty o szereg odżywczych, bogatych w witaminy i minerały składników. Znajdziecie w niej m.in.: sezonowe warzywa i owoce kasze, płatki owsiane, pieczywo razowe i inne dobre źródła węglowodanów złożonych źródła pełnowartościowego białka: chude mięso, jaja i ryby wysokiej jakości nabiał roślinne źródła niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, takie jak oliwa z oliwek, olej rzepakowy, kakao. Przypominamy również, że w razie potrzeby możecie wykluczyć z diety składniki, które nie odpowiadają waszym upodobaniom.


Przy składaniu zamówienia należy zaznaczyć opcję “Premium”.

Calories icon Kalorie 1000 - 1800 kcal
Protein icon Białko 15-20%
Fat icon Tłuszcze 30-35%
Carbohydrates icon Węglowodany 45-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Wtorek 16.07.2024
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Skąd właściwie bierze się cellulit?

 

Cellulit jest jednym z najpowszechniejszych problemów estetycznych.

Przyjmuje się, że dotyka on nawet 85-98% kobiet, choć może pojawić się także u mężczyzn. Wbrew powszechnym mitom – jest on także u osób z prawidłową masą ciała. Przyczyny tzw. skórki pomarańczowej są bardzo różnorodne. Nieprawidłowy rozrost komórek tłuszczowych oraz ich intensywny podział skutkuje zwiększeniem objętości tkanki łącznej oraz zaburzeniami tkanki łącznej. W konsekwencji przebieg procesów metabolicznych w skórze i tkance podskórnej ulega zaburzeniu.

 

Efektem wizualnym jest nierówne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Na powstawanie cellulitu wpływa mnóstwo czynników, a jednym z kluczowych jest sposób odżywiania. Przetworzone produkty, duża zawartość soli, fast-foody, słodycze – wszystkie te produkty mogą prowadzić do nadmiernego gromadzenia wody w organizmie, a ponadto oddziałują negatywnie na układ hormonalny.

 

Powstawaniu cellulitu sprzyja także siedzący tryb życia i oczywiście czynniki genetyczne. Dlatego, aby zwalczyć wroga należy działać kompleksowo, a więc zadbać o prawidłową, bogatą w składniki odżywcze dietę (w czym oczywiście chętnie wam pomożemy) i zwiększyć codzienną aktywność. Warto zastosować również masaże wspomagające przepływ limfy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl