Dieta DASH

Cena: od 52.50 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 75.00 zł

Masz problemy z nadciśnieniem? Borykasz się z chorobami układu krążenia?

Chcesz wspomóc prawidłowe funkcjonowanie organizmu?

Wypróbuj jedną z najzdrowszych diet na świecie – dietę DASH! 

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1200 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta DASH

Dieta DASH to dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób z nadciśnieniem tętniczym lub chorobami układu krążenia. Dodatkowo jeżeli zmagasz się z otyłością lub nadwagą, cukrzycą na pewno korzystasz z dobroczynnego wpływu diety DASH.  Skutecznego leku zawsze warto szukać w stylu żywienia – jeżeli masz problemy ze zdrowiem zastanów się najpierw co jesz. DASH to skrót od Dietary Approaches to Stop Hypertension, co zonacza „dietetyczne metody powstrzymania nadciśnienia”. Dieta DASH ogranicza spożywanie wysokoprzetworzonej żywności – takiej, która zawiera dużo sodu, tłuszczu i cukru oraz mająca wysoki indeks glikemiczny.  Główne zastosowanie tego stylu żywienia to przede wszystkim leczenie lub zapobieganie chorobom układu krążenia. 

Calories icon Kalorie 1200 - 2500 kcal
Protein icon Białko 20-25%
Fat icon Tłuszcze 25-30%
Carbohydrates icon Węglowodany 45-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Sobota 02.12.2023
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Dieta DASH zakłada spożywanie produktów pełnoziarnistych, warzyw i owoców, chudego nabiały, chudego mięsa w tym drobiu, ryb i owoców morza oraz zdrowych tłuszczów w postaci orzechów, i nasion. Nie zapominajmy także o regularnym piciu wody – minimum 1,5 litra dziennie. Posiłki powinny być regularne – w Light Catering proponujemy 5 posiłków dziennie w dostosowanej do Twoich potrzeb kaloryczności! Nie wiesz ile kalorii dziennie spożywać? Skorzystaj z naszego kalkulatora!

 

Jakich efektów możesz się spodziewać? 

• Regulacji gospodarki insulinowej, 

• Zapobiegania rozwojowi cukrzycy

• Zapobiegania rozwojowi miażdżycy

• Poprawy parametrów lipidowych krwi

• Prawidłowego ciśnienia

 

A nawet wydłużenia życia! 

 

Jeżeli przy okazji leczenia chorób chcesz zrzucić kilka kilogramów mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dieta DASH w zdrowy i szybki sposób pozwoli ci na zmniejszenie masy ciała. Wyzdrowiej i poczuj się lżej z dietą DASH! 

 

Pamiętaj, że żywienie to nie wszystko - aby wspomóc dobroczynne właściwości diety pamiętaj o piciu wody i regularnej aktywności fizycznej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl