Dieta Samuraja

Cena: od 54.40 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 78.00 zł

Zostań legendarnym japońskim wojownikiem razem z Light Catering!

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1500 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta Samuraja

„Bądź powściągliwy jeśli chodzi o jedzenie” – mawiali niegdyś samurajowie.


 


Dzięki nam zyskasz prawdziwą broń do walki o swoje zdrowie. Wszystko dlatego, że zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak trudna jest walka o regularnie i jednocześnie zdrowe odżywianie.


Obecnie społeczeństwo ma prawdziwą obsesję na punkcie jedzenia, czerpania przyjemności z wyjątkowych dań. Często na wynos. Samurajowie uważali jednak, że posiłki powinny być przede wszystkim proste i sycące, a dopiero potem wykwintne (lub nie).


 


Na czym polega dieta Samuraja?


Dieta Samuraj jest odmianą diety Paleo, bazującej tylko i wyłącznie na naturalnych produktach. Należą do nich warzywa, owoce, dobrej jakości mięso i ryby, jaja, oliwa z oliwek. To również bezglutenowe zboża i pseudozboża. W diecie Samuraj chodzi o to, by wyeliminować wszystkie produkty przetworzone, gotowe sklepowe dania oraz fast food. Do kosza wrzucamy również cukier rafinowany, rośliny strączkowe, zboża zawierające gluten oraz nabiał i pro-zapalne oleje roślinne.

Calories icon Kalorie 1500 - 3000 kcal
Protein icon Białko 30-35%
Fat icon Tłuszcze 35-40%
Carbohydrates icon Węglowodany 35-40%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Wtorek 16.07.2024
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa Samuraja?

 

Ten typ diety dedykujemy prawdziwym wojownikom, czyli osobom intensywnie ćwiczącym. Przygotowywane przez nas posiłki dostosowane są do wszystkich zaplanowanych treningów. Intensywne treningi wymagają dużego poświęcenia, zaangażowania oraz systematyczności. Należy pamiętać, że nasza siła nie ma źródła tylko i wyłącznie z mięśniach.

Czerpiemy ją z witamin, minerałów i innych składników odżywczych. Jeśli zdecydujemy się na dietę Samuraj, możemy liczyć na utratę masy ciała oraz na wymodelowanie sylwetki. To idealne i pełnowartościowe wsparcie w życiu każdego samuraja, toczącego codzienną bitwę o lepsze efekty swoich treningów!

 

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Samuraja?

 

Przysłowie japońskie mówi: „Człowiek z łatwością zabłąka się i zajdzie w zgubne rejony: najtrudniej jest nauczyć człowieka słusznej drogi”.

Dzięki diecie Samuraj zostaniesz prawdziwym wojownikiem o swoje ciało i samopoczucie. Nauczymy Cię jedynie słusznej drogi – drogi zdrowego, regularnego i pełnowartościowego odżywiania się.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl