Dieta Wegetariańska+ryby

Cena: od 50.40 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 72.00 zł

Dieta idealna dla wegetarian dbających o swoje zdrowie.

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1000 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta Wegetariańska+ryby

Dla kogo jest dieta wegetriańska?


Dieta wegetariańska dedykowana jest osobom, które wykluczyły ze swojego jadłospisu mięso. Gdy jest racjonalnie ułożona i stosuje się ją rozważnie może zmniejszać ryzyko zachorowania na wiele chorób cywilizacyjnych. To mit, że wegetarianie zmagają się z niedoborem różnych składników odżywczych. Różnorodna dieta wege jest w stanie dostarczyć do naszego organizmu wszystko, czego potrzebujemy.


 


Na czym polega dieta wegetariańska?


Jadłospis wegetariański oznacza posiłki bogate w tłuszcze pochodzenia roślinnego, które zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, mające pozytywny wpływ na układ krążenia. W diecie wegetariańskiej znajdziemy także ryby i owoce morza. W diecie można znaleźć całą paletę warzyw i owoców, różnego rodzaju kasze, rośliny strączkowe, pełne ziarna zbóż oraz nabiał. O tej diecie absolutnie nie można powiedzieć, że jest monotonna. Zdrowa dieta wegetariańska to urozmaicone menu i świetny smak posiłków.

Calories icon Kalorie 1000 - 2200 kcal
Protein icon Białko 15-19%
Fat icon Tłuszcze 32-35%
Carbohydrates icon Węglowodany 45-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Wtorek 16.07.2024
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Co daje dieta wegetariańska?

 

Nasza dieta jest lekka i bogata w makro- oraz mikroelementy, dlatego możesz mieć pewność, że taki sposób odżywiania znajdzie swoje odzwierciedlenie zarówno na Twojej wadze, jak i w Twoim wyglądzie.Nasza dieta jest zdrowa, zawiera dużo błonnika pokarmowego, odpowiednią ilość białka i węglowodanów oraz wysoki poziom wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Ma za to mało cholesterolu, sodu, cukrów prostych oraz niski poziom kwasów nasyconych. Wegetariański styl życia zmniejsza ryzyko nadciśnienia, chorób serca oraz cukrzycy typu 2 i nowotworów. Dieta wegetariańska to również znakomity sposób na zdrowe odchudzanie oraz idealny sposób na dobre i długie życie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl