Dieta wegetariańska

Cena: od 50.40 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 72.00 zł

Poczuj się lekki jak piórko wybierając dietę wegetariańską.

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1000 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta wegetariańska

Dla kogo dieta wegetariańska?


 


Dieta wegetariańska bez ryb dedykowana jest osobom, które wykluczyły ze swojego jadłospisu mięso zwierząt i ryb oraz owoce morza.


Zawiera smaczne, zdrowe i w pełni zbilansowane posiłki oparte o obowiązujące zasady zdrowego żywienia.


Przygotowywane przez nas dania gwarantują pokrycie dziennego zapotrzebowania na energię oraz dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.


 


Dieta zawiera bardzo dużo białka roślinnego z dominujących w menu warzyw strączkowych. Dopuszcza w swoim jadłospisie takie produktu jak mleko, jajka itp. Można w niej również znaleźć owoce, warzywa, kasze oraz pełne ziarna zbóż.


 


Dzięki odpowiednio dobranym proporcjom pomiędzy białkami, węglowodanami, a zdrowymi tłuszczami, dieta wegetariańska bez ryb zapewnia znakomite samopoczucie oraz dopływ energii przez cały dzień.

Calories icon Kalorie 1000 - 2200 kcal
Protein icon Białko 15-19%
Fat icon Tłuszcze 32-35%
Carbohydrates icon Węglowodany 45-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Sobota 02.12.2023
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Nasza dieta wegetariańska wykluczająca ryby jest odpowiednio zbilansowana oraz bogata w niezbędne witaminy i minerały, dlatego zwiększa odporność na infekcje, opóźnia procesy starzenia, a także poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci.

Bezproblemowo pozwoli również w szybkim tempie zrzucić nadprogramowe kilogramy. Dieta wegetariańska bez ryb przeznaczona jest dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać i którym nie jest obojętny los zwierząt.

 

Jest również odpowiednia dla tych, którzy nie przepadają za smakiem ryb i owoców morza lub które zmagają się z alergią pokarmową wiążącą się z dwoma wyżej wymienionymi składnikami pokarmowymi.

Jest smaczna, bardzo zdrowa, różnorodna i można ją stosować przez długi okres czasu (w przypadku osób dorosłych).

Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami, a także dla tych, którzy w zdrowy sposób chcą zrzucić trochę zbędnych kilogramów.kozie oraz owcze.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl