Dieta dla sportowców

Cena: od 63.00 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 90.00 zł

Osiągnij jak najwyższe efekty sportowe dzięki naszemu wsparciu.

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 2500 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta dla sportowców

Dla kogo dieta sportowa?


 


Dieta przeznaczona jest dla osób kochających aktywność fizyczną i uprawiających sport amatorsko lub zawodowo.


Zapotrzebowanie energetyczne osób zależy przede wszystkim od rodzaju, intensywności i czasu trwania wysiłku fizycznego. Jadłospis dla sportowców zawiera duże ilości węglowodanów i białka.


Najlepszym paliwem energetycznym są produkty węglowodanowe, które stanowią optymalne źródło energii dla naszego organizmu, zwłaszcza tkanek i mięśni, ponieważ dostarczają najwięcej glukozy.


 


Dieta w sporcie ma kluczowe znaczenie, dlatego skonstruowana jest tak, aby dostarczała mnóstwa pełnowartościowych składników odżywczych.


W naszych posiłkach znajdują się m.in. białka dobrze przyswajalne, takie jak wieprzowina, drób czy różnego rodzaju jogurty, a także tłuszcze zawarte w orzechach, olejach oraz migdałach, które świetnie wspomagają produkcję hormonów.


Bardzo istotne w tego rodzaju diecie są również węglowodany (np. ryż, makaron, pieczywo).


 


Węglowodany są spalane podczas treningu, a po jego zakończeniu są zużywane do regeneracji włókien mięśniowych.


Jadłospis bogaty jest także w warzywa i owoce, które dostarczają różnorodnych witamin i minerałów.


Charakterystyczne dla diety sportowców jest również to, że przygotowane przez nas posiłki są łatwostrawne, dzięki czemu nie będą długo zalegać w żołądku.

Calories icon Kalorie 2500 - 3500 kcal
Protein icon Białko 33-34%
Fat icon Tłuszcze 25-30%
Carbohydrates icon Węglowodany 40-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Sobota 02.12.2023
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Dieta dla sportowców ma wielkie znaczenie, jeśli chodzi o stan zdrowia, a także aktualne samopoczucie osób aktywnych fizycznie.

Nasza dieta pudełkowa poprawi sprawność układu nerwowego oraz mięśniowego, pozwoli na poprawę wyników sportowych, wspomoże osiągnięcie jeszcze lepszej sylwetki. Jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, które chcą zadbać o stan swojego zdrowia i pragną rozpocząć odżywianie się w racjonalny sposób.

Wybierając naszą dietę otrzymujesz zbilansowane posiłki, które dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jest to zdrowa, dobrana pod względem kaloryczności i produktów dieta dla sportowców, która oszczędza Twój czas.

Dzięki niej jeszcze więcej czasu możesz poświęcać na ćwiczenia i aktywność fizyczną.

 

Dostarczamy Ci pełnowartościowe posiłki z odpowiednią ilością makro i mikroskładników, które wspomagają wzmacnianie organizmu, a także pozwalają na jego odpowiednią regenerację. Dzięki temu o wiele szybciej nabierasz energii na kolejne ćwiczenia. Prawidłowo zbilansowana dieta to klucz do sukcesu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl