Dieta bez glutenu i laktozy

Cena: od 51.80 PLN
Najniższa cena sprzed 30 dni: 74.00 zł

Nie tolerujesz laktozy i glutenu? Ta dieta jest idealna dla Ciebie!

*Przy zakupie diety i użyciu kodu LATO30 oferta dotyczy diety 1000 Kcal

Zamów dietę

Alergeny:

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy łączy założenia diety bezglutenowej i bezlaktozowej, ograniczając produkty zawierające te alergeny w swoim składzie. W naszym menu wykorzystujemy ich zamienniki, czyli między innymi: kukurydzę, ryż, grykę, roślinne substytuty nabiału, czyli mleko roślinne, tofu itp. oraz nabiał bezlaktozowy.


Dieta bez glutenu i laktozy jest dobrana w indywidualny sposób, dzięki czemu pozwoli z łatwością wyeliminować gluten oraz laktozę z menu, a przy tym jeść zdrowo, smacznie i bez wyrzeczeń.


 


Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa polega na zdrowym odżywianiu, całkowicie wyklucza gluten oraz laktozę, bazuje na warzywach, jest uzupełniana o owoce, bezglutenowe kasze, świeże mięso i ryby.


Dieta bez glutenu i laktozy jest zalecana osobom, które przez zmaganie się z alergią lub nietolerancją pokarmową chcą wykluczyć ze swojego jadłospisu gluten oraz laktozę. Posiłki nie zawierają pszenicy, żyta, pszenżyta, jęczmienia, owsa, mleka krowiego, koziego oraz owczego, a także gotowych produktów zawierających cukier mleczny.

Calories icon Kalorie 1000 - 2200 kcal
Protein icon Białko 15-20%
Fat icon Tłuszcze 30-35%
Carbohydrates icon Węglowodany 45-50%
Przykładowe menu
Arrow angle left icon
Sobota 02.12.2023
Arrow angle right icon
Two arrows icon Możliwa zmiana menu
na każdy dzień

Wybierając tę dietę masz gwarancję idealnego połączenia diety eliminacyjnej, która pozwoli na szybkie zgubienie zbędnych kilogramów. Głównym jej atutem jest też pozbycie się problemów trawiennych oraz złagodzenie objawów nietolerancji pokarmowej, a także zapobiegnięcie ich ponownemu pojawieniu się.

Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa może być bardzo urozmaicona i smaczna. Warto więc ją wybrać, aby zacząć zdrowo się odżywiać, a przy tym zrzucić zbędne kilogramy. Jest także formą leczenia osób, których organizm nie trawi cukru znajdującego się w mleku, a więc również idealnym sposobem na pozbycie się problemów związanych z trawieniem.

 

Dieta bez glutenu i laktozy jest odpowiednio dobrana, dlatego możesz mieć pewność, że dostarczy ona Twojemu organizmowi pełnej gamy potrzebnych składników odżywczych.

*W diecie mogę znajdować się śladowe ilości glutenu, nie jest ona przeznaczona dla osób cierpiących na celiakię

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Phone contact
Zadzwoń +48 730 004 664
Email contact
Napisz biuro@lightcatering.pl