Catering dietetyczny Wrocław

Light Catering to prężnie rozwijająca się firma cateringowa świadcząca usługę dostaw diet pudełkowych dostosowanych do potrzeb klienta. Najważniejszą zaletą naszej firmy jest dbanie o jak najwyższą jakość serwowanych dań, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na świeże posiłki każdego dnia.

Już dziś możesz zamówić nasz catering dietetyczny również do Wrocławia i korzystać na co dzień z naszej diety pudełkowej, dzięki czemu zyskasz czas, nie spędzając kilku godzin dziennie w kuchni. Oczywiście nasz catering dietetyczny również wpłynie pozytywnie na Twoją sylwetkę i samopoczucie. 🙂

Oprócz Wrocławia, obsługujemy również klientów z Warszawy oraz okolic.

Dieta z dostawą w Wrocławiu

Nasze diety pudełkowe dostarczamy całkowicie za darmo na terenie Wrocławia.
oraz w okolicach miasta za dopłatą:

Pierwsza strefa (żółty kolor ) dopłata 5 zł

Jeśli rejon w którym mieszkasz, nie znajduje się na poniższej mapie,
napisz lub zadzwoń do nas, zobaczymy czy dowieziemy Twoje zamówienie.

Mapa dostaw naszego cateringu dietetycznego we Wrocławiu:

 

Zestaw próbny cateringu dietetycznego

Z chęcią zasłużymy na Twoje zaufanie! Sprawdź wiarygodność naszych słów i zamów dowolny zestaw próbny za jedyne 40 złotych. Każdemu klientowi przysługuje możliwość zamówienia tylko i wyłącznie jednego zestawu próbnego. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z naszych usług i zostaniesz z nami na dłużej.

Plany dietetyczne – rodzaje diet

Wiemy jak ciężkie bywa odchudzanie, dlatego oprócz wymyślnego menu, które Wam zaserwujemy, oferujemy różnorodne rodzaje diet, aby każdy znalazł coś dla siebie. Postaw na jednorazowy dzień próbny i przetestuj nasze możliwości.

Dieta ketogeniczna

Często zwana dietą keto, która ma na celu wprowadzenie naszego organizmu w stan tzw. ketozy, czyli stanu w którym głównym źródłem energii zaczyna być tłuszcz. W tym rodzaju cateringu dietetycznego stawiamy na tłuste posiłki, które stanowią między 60 a 80% zapotrzebowania na kalorie.

Detoks sokowy

Warto postawić na oczyszczenie organizmu i postawić na detox sokowy. Catering oparty głównie na sokach z warzyw i owoców. Detoks sokowy doskonale pomaga wzmocnić pracę układu trawiennego.

Dieta bez laktozy i glutenu

Wiemy, że coraz więcej osób decyduje się na wykluczenie glutenu oraz laktozy ze swoich diet. Również mieszkańcy Wrocławia mogą spać spokojnie 🙂 Zadbamy o Was i dostarczymy nasz catering bez glutenu i laktozy prosto pod Wasze drzwi.

Dieta z niskim indeksem glikemicznym

Catering skierowany do osób, który doskonale zapobiega powstawaniu nagłego uczucia głodu. Dieta z niskim IG pomaga zachować prawidłową masę ciała, dzięki utrzymaniu poziomu glikemii na właściwym poziomie.

Dieta dla wegetarian

Wrocławianie, którzy postawili na wykluczenie mięsa ze swoich diet mogą liczyć na naszą pomoc 🙂 Oferujemy catering dla wegetarian w dwóch wariantach: z rybami oraz bez ryb. Wybór należy do Was. W dostarczanych przez nas dietach pudełkowych stawiamy na jakość, inwestując zawsze w świeże warzywa.

Dieta Paleo oraz Samuraj

Catering oferujący dietę paleo oraz samuraj to zbliżone dania z małymi różnicami. Diety bazują głównie na naturalnych produktach z nastawieniem na eliminację produktów przetworzonych. Dieta Samuraja dedykowana jest osobą intensywnie ćwiczącym.